SSIPTV kurulumu ile ilgili sizlere bilgilendirmede bulunmaktayız. Kurulum için alacağınız kodun kullanılabilir olduğundan emin olun. Kodunuz ata veriyor ise yeni bir kod alıp işleme devam edebilirsiniz. Eminiz ki çok kısa süre kolaylıkla kurulumunuzu tamamlayabileceksiniz.

İlk olarak başlangıçta televizyonumuza SSIPTV uygulamamızı indiriyoruz. Yüklü ise de işleme başlayabiliriz.

Bilgisayarınızdan SSIPTV uygulaması kurulum adresine gidiniz. Televizyonunuzdaki SSIPTV uygulaması kısmından Setting/General sekmesine gelerek Get Code butonuna tıklayın ve kodunuzu alın. Daha sonrasında sağ tarafta bulunan kutucuğa uygulama kodunuzu yazınız.

Kuruluma devam ederken External Playlists isimli sekmeye tıklayarak ADD ITEM’ e tıklayınız. Ardından Displayed Name yazan yere Boss yazın Source kısmına ise size bizler tarafından verilen m3u linkini kopyalayıp yapıştırınız. OK seçeneğini seçip son olarak SAVE yazısına tıklayın! Kurulumunuz tamamlanıyor. Birkaç saniye bekledikten sonra Playlist has been successfully saved yazısını göreceksiniz. Bu yazıyı gördükten sonra kanallarınız yüklenmiş olacaktır.

Bazen SSIPTV sayfası yanıt vermeyebiliyor veya kanal sayısı içeriğinin sayısının fazla olması ile yüklenme durumu uzun sürebiliyor. Bu gibi durumlarda paketinizi dosya şeklinde de ekleyebilirsiniz. Kurulum esnasında donma olduğunda direk yükleme sayfasını kapatmayın. O şekilde kurulum yarıda kalacak ve bir sonraki kez listeyi yüklemeye çalıştığınızda hata verecek veya yeni bir kod almanız gerekecektir.

İp ucu: Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra hala kanallarınız yüklenmemiş görünüyor ise o zaman yapmanız gereken modem ve televizyonunuzun fişini çekerek sonrasında tekrar bağlanmalısınız. Ortalama olarak 2-3 dakika içerisinde kanallarınız yüklenmiş olacaktır. Ayrıca SSIPTV uygulaması diğer uygulamalara göre daha ekonomik bir seçenek diyebiliriz.

SSIPTV uygulamasında kanal düzenleme

SS IPTV uygulamanızın Settings menüsünde Apperance sekmesine tıklayın ve Common configuration altında Split content by groups kutucuğunu işaretleyin. Detaylara dikkat ettiğiniz sürece kurulum işlemi basit bir işlemdir. Kolaylıkla yapabilirsiniz. Kurulumu gerçekleştiremediyseniz ayrıca teknik ekibimizden de SSIPTV kurulum ile ilgili bilgi ve destek talebinde bulunabilirsiniz. Kanal düzenleme işlemi kategorik olarak oluşmaktadır. Her cihazın ve app in kanal sıralamasının kendine özgü olduğunu unutmayınız. Kanal kategorilemesini değiştirebilirsiniz lakin uygulama tarafında yapılan güncelleme sonrası kanallar app veya cihazın yapısına göre tekrar değişiklik gösterebilmektedir.