1)İlk olarak Smart IPTV uygulamasını TV’ nize indirin.
2)Paket satın alın. ->Buraya tıklayın!
3) Aşağıdaki adımlar ile kolayca kurulum yapıp aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Destekleyen Samsung ve LG marka Smart TV’ lere Smart IPTV uygulaması ile IPTV kanal listenizi nasıl yükleyebileceğinizi aşağıdaki sırası ile anlatmaktayız. Adımları inceleyiniz.

  • Bilgisayarınızdan https://siptv.app/mylist adresine gidin. Bu adres sizin verilen abonelik ile kurulum yapmanızı ve televizyonunuzu entegre etmenizi sağlamaktadır.
  • Delete playlist kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan MAC adresinizi yazınız.
  • Delete butonuna tıklayın.
  • Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi smart iptv uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings sekmesinden görebilirsiniz)
  • Upload local IPTV playlist File or external playlist URL with auto-update alanında ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi tamamen kopyalayıp yapıştırın. (m3u linkinizi bizlerden talep ediyorsunuz)
  • Save Online kutucuğunu işaretleyerek Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. yazısını göreceksiniz.
  • Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi ekranda görebilirsiniz. Groups butonu ile kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
SMART IPTV KURULUM EKRANI

Not: Yükleme işlemi sonrasında kanallarınız yüklenmemiş gözüküyor ise listenizi reload ederek veya cihazınızı kapatıp 5 dakika sonra tekrar denerseniz yayınınız yüklenmiş olacaktır. Bu süre sonunda yine kanal listeniz görüntülenmiyor ise 3. adımda URL kutucuğuna link yazmak yerine bir üstte yer alan File: alanından bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u dosyanızı seçip Upload butonuna tıklamalısınız.

Smartıptv kurulum önerileri

İPUCU: (Dosya ile yapılan kurulumlarda listeniz otomatik güncellenmemektedir. Kanal listenizi güncellemek için bu işlemi ara ara tekrarlamanız gerekir. Smart IPTV uygulaması bazı TV modellerinde otomatik güncellenen link ile kuruluma destek vermemektedir.)

UYARI: SMART IPTV uygulaması Samsung marketten kaldırıldı. Bazı TV’ ler smart tv olsa da desteklemediği için  Abonelik satın almadan önce uygulamanın TV’ nizde olup olmadığını kontrol edin. Uygulamanız bulunuyor ise TV’ nizin otomatik güncelleştirmelerini kapatmanız önerilir. Eğer cihazınızda uygulamanız bulunmuyor ise aşağıdaki adresten yüklemeyi deneyin. Yükleyebilirseniz yine TV nizin otomatik güncelleştirmelerini kapatın.

En önemlisi SMARTIPTV marketinizden kaldırıldı ve yükleyemiyorsanız yerine yükleyebileceğiniz alternatif uygulamalar için de bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun yerine müşteri temsilcilerimiz tarafından size alternatif önerilerde bulunulacaktır.