Next 2053 Kurulum yapmadan önce cihazınızın aktif bir bağlantıya sahip olduğuna emin olunuz. En iyi yayın alacağınız internet bağlantısı kablolu olandır. Ama tercihe bağlı olarak WİFİ de tercih edilebilir.

İlk olarak cihazınızdan Xtream alanını açınız. Sonrasında abonelik paketinizi almak için bizlerle iletişim kurunuz. Vereceğimiz link bilgileri ile kurulumunuzu kısa süre içerisinde tamamlayabileceksiniz. Next markası kapsamında piyasaya sürülen cihaz 2019’ da piyasaya sürülmüştür. Dahili olarak Xtream panel yazılımı yüklü hali hazırda olan cihaz üzerinden kurulum yapılırken Xtream menüsü kullanılmakta.

Next 2053 Kurulum Bilgilendirme

Kurulumda ilk olarak ‘’ Menü’’ tuşuna basınız. Daha sonra IPTV kısmına giriş yapın. Xtream ayarları kısmı bir menü halinde karşınıza çıkacaktır. IPTV kurulumunu tamamlayabileceğiniz alan tam olarak burasıdır. Buradan aldığınız abonelikteki bilgileri girerek işleminizi devam ettirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir husus var ki size verilen linkteki kullanıcı bilgilerini olduğu gibi yazmanız. Büyük ise büyük harf küçük ise küçük harf kurulumda geçerli olacaktır. Eksiksiz bir şekilde bilgilerinizi girdikten sonra kumandanızdan kırmızı tuşa basın. Kaydederek 5-10 saniye kadar bekleyip kanal listesine göz atın.

Next 2053 cihazı kullanım olarak 3 menüden oluşan bir alt yapıya sahiptir. Kolay kullanıma sahip bir donanımı bulunmakla birlikte kullanışlı bir cihazdır.

Xtream IPTV alanında ulusal ve canlı olan kanallar başta olmak üzere spor, belgesel, sinema vb kanal içerikleri bulunur.

Xtream VOD alanında ise sadece film kategorisindeki içerikler bulunmakta olup bunları farklı özelliklerde izleme imkanına sahipsiniz.

Xtream Dizi alanında ise günümüzün popüler platformları olan Exxen, Netflix, Blutv ve Puhu tv gibi kanal içeriklerini izleyebilmektesiniz.

Kanal sıralaması cihazınızın işlevselliğine göre şekil almaktadır. Bunun için kullanmakta olduğunuz app ve cihazınıza göre satın aldığınız listenin şekilleneceğini unutmayınız.

Bilmeniz gerekenler;

  • IP ADRESİ: DEĞİŞTİRİLMEMELİ
  • INDEKS:1’ DEN 5’ E KADAR HERHANGİ BİRİ SEÇİLEBİLİR
  • URL: SİZE VERDİĞİMİZ LİNK KURULUM İÇERİĞİ
  • PORT: SİSTEMİMİZE AİT OLAN PORT BİLGİSİ
  • KULLANICI ADI: USERNAME ALANINDA YER ALAN BİLGİLER
  • ŞİFRE: PASSWORD ALANINDA YER ALAN BİLGİLER
  • TÜR: M3U_PLUS OLARAK TERCİH EDİLMELİDİR.

En güncel içeriklere paketlerimizi satın alarak ulaşabilirsiniz. Ekleme yapılmakta olan içerikler en kısa zamanlama içerisinde yenilenmektedir. Cihaz yazılımlarınızı sık sık kontrol etmeyi unutmayınız.