Samsung Smart TV’lerde NET IPTV uygulamasının ile nasılkurulur? NETIPTV uygulaması ile izleyebileceğinizi aşağıdaki adımlarda açıklamaktayız. Belirttiğimiz kurulum adımlarını takip ederek kurulumunuzu tamamlayabilirsiniz.

Samgung Smart TV’nizde Samsung Apps’e girin ve NET IPTV uygulamasını indirin.

Bilgisayarınızdan https://www.netiptv.eu/Upload adresine gidin.

DELETE ALL M3U/URL alanındaki kutucuğa 12 haneli MAC adresinizi yazın ve Delete All butonuna tıklayın.

UPLOAD M3U/URL alanındaki kutucuğa da MAC adresinizi yazın ve Add List butonuna tıklayın.

NET IPTV KURULUM EKRANI

Yine UPLOAD M3U/URL alanında URL 1-2-3-4 kutucukları çıkacak. URL 1 kutucuğuna üyelik mailinizdeki veya Whatsapp i/ Telegram benzeri iletişim kanallarından size verdiğimiz m3u linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve Add List butonuna tıklayın. Abonelik linkiniz yok ise buraya tıklayın!

NET IPTV KURULUM EKRANI 2

Bu işlemden sonra ekranda “işleminiz başarılı” uyarısı göreceksiniz. TV’nizi kapatıp açtığınızda NET IPTV uygulamasında kanallarınız görebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

NETIPTV kurulum aktivasyonu

Smartıptv uygulamasından sonra kullanılmakta olan en aktif uygulamalardan bir tanesi de NETİPTV olmakta. NETIPTV Smart tvler de aktivasyon sağlanmaktadır. Alternatif olarak önerilen NETİPTV uygulaması kullanım bakımından da elverişli bir uygulamadır.

Uyarı!

Oynatma listenizi düzenlerken ve kaydederken lütfen UTF-8 (BOM YOK) kodlamasını kullanın

YALNIZCA TV’nize oynatma listesi yüklerken sorun yaşıyorsanız çevrimiçi tutun. Mac adresleri ile ödeme yaptılarsa, bu otomatik olacaktır. Aktivasyon ile HİÇBİR KANAL sağlanmaz, kendi kanalınızı eklemelisiniz. İhtiyaçlarınız için bir çalma listesi için bizler ile iletişime geçmeyi unutmayınız.