IPTV Cihaz Kurulumları. Tv izlemenin keyifli ve kolay halini ayağınıza getiriyoruz. İnternet bağlantısı olan hemen her cihaz üzerinden IPTV izlemeniz mümkün. Yayınlarımızı test edebilir memnun kaldınız takdirde satın alarak abonemiz olabilirsiniz. IPTV hizmeti premium kanal içeriklerini dahil tek tıkla izleme imkanı sunmaktadır. IPTV Cihaz Kurulumları ile ilgili sizlere bilgilendirmede bulunmaktayız.

Bilgisayar

Bilgisayarınız üzerinden kanal listesini seyredebilmeniz için bazı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunlar Vlc, Cherry Player ve Kodi gibi uygulamalar. Yada dilerseniz bizden bilgisayarınıza indirerek kolaylıkla kullanabileceğiniz masaüstü uygulaması da edinebilirsiniz. Üstelik kurulumu da çok basit size vereceğimiz username ve password bilgileri ile saniyeler içerisinde kurulumu tamamlamaktasınız.

Android ve İos

Android cihazlarınız için olan uygulamamız iptvzo İos için ise redo ıptv adlı kırmızı renkli uygulama. Ayrıca İOS’ dan GSE ıptv ve mavi logolu IPTV adlı uygulama ile de yayınınızı izleyebilirsiniz. Diğer kurulumlarda olduğu gibi bu uygulamalar ve cihazlarda da giriş bilgileri üzerinden işlem yapılmakta. İster dosya isterseniz de size verilen m3u formatlı linkle kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Smart TV

Smart Tv’ lerde çoğunlukla kullanılan uygulamaları sıralayacak olursak; SmartIPTV, GSE IPTV, NETIPTV, KODİ, SSIPTV, Duplex,Perfect Player IPTV uygulamaları olmakta. Her birinin kendine özgü yükleme sistemi olsa da hemen hepsi bir activasyon ıd ve linkler üzerinden kurulmakta. Uygulamaların bazıları ücretli iken bazılarının ücretsiz olduğunu söyleyebiliriz. Linkler ve dosya yüklemeleri ile kurulum sağlanmakta. Uygulamalarda kategorileme sistemi mevcut olup kanal karmaşası yoktur. Kanal sıralaması ise uygulamanıza ve cihazınıza göre şekil almakta. IPTV Cihaz Kurulumları ile ilgili sizlere yardımcı olmaktayız.

IPTV Cihaz Kurulumları

İnternet bağlantısı olan hemen her cihazda IPTV yayını izleyebileceğinizi söylemiştik. Bunlara örnek olarak diğer kategorideki cihazları da sizler ile paylaşalım. Next 2000 HD, Korax ipplus v3, Mag box serileri, Amazon stickler, Android boxlar, Blanca Silver Box, DreamTECH Ultra HD 3D, Next 2053, Dreamstar Mini HD, Enigma tabanlılar, Gigablue gibi internet çekim gücü olan tüm cihazlar yayınlarımızı kullanabilirsiniz.

***Kurulum ile ilgili yönlendirmeler yapılmakta olup. Sadece uzaktan kurulum imkanı olan cihazlarda ayrıca kurulum yapılmaktadır.

Bazı cihazlarda ve uygulamalarda güncelleme gerekmektedir. Bunun için yazılımları kontrol etmeli ve araştırmalısınız. Güncel ve destekli olan cihazlarda otomatik güncelleme olmaktadır.